Njoftim

Transporti është gratis mbrenda territorit të Prizrenit.

Na kontaktoni në numrin tanë të telefonit  në +377 (0) 45/ 216 001 ose përmes formës elektronike Kontakti dhe ne do të perkujdesemi që ju ta pranoni porosinë në një afat prej 24 orësh mbrenda territorit të Kosovës.

Written by

Aenean aliquam tincidunt erat vel congue. Nam eu metus tortor, eget ultrices est. Aenean vestibulum sagittis est non scelerisque. Phasellus non orci massa. Phasellus venenatis leo id velit lobortis pretium. Donec in ante at metus lacinia commodo. Vivamus aliquam, purus ut pellentesque malesuada, elit lorem fermentum orci, sed porta massa tortor vel tortor.

Ende nuk ka komente.

Parashtro një kërkesë